עקבו אחרינו Amarel Facebook Amarel Linkedin Amarel Instagram
 

אי פעם הסתכלת על מדריך הפעלה של הרכב שלך?

אי פעם הסתכלת על מדריך הפעלה של הרכב שלך?
מה לגבי של מכונת הכביסה? של המחשב? איזה מדריך הפעלה אי פעם פתחת ובאמת קראת?

 

ישנם מדריכים שהם די טריוויאליים, ולא כ"כ נחוצים כי אנו כבר יודעים אינטואיטיבית כיצד להשתמש במוצר…. אבל כשאנו צוללים לעולם של מכונות כבדות או מורכבות, רובוטים מתוחכמים, וציוד טכנולוגי שנעשה בו שימוש שוטף אנו נהיה חייבים לדעת כיצד להפעיל אותם נכון על מנת לקבל תוצאה אפקטיבית וגם לטפל בהם באופן יומי/שבועי/חודשי/שנתי.

 

תהליך הכתיבה של מדריך הפעלה או אחזקה נעשה באופן סדור ומתודי, ומותאם לצורכי תמיכה בקווי ייצור, אחזקת והפעלת מערכות, הטמעה והדרכה.

מדריך שימוש ברכב

התהליך הייחודי שלנו באמרל מתבסס על זיהוי קהל היעד כלקוח קצה או משתמש, פיצוח אופן העברת הידע הנדרש, ונותן מענה מותאם לתפקידי מפעילים, מהנדסים, טכנאים, מכונאים, מדריכים וכדומה, בדרגי הניהול והפיקוד השונים.

 

תוצרי הספרות עוברים בקרת איכות קפדנית על ידי בעלי תפקידים ותיקים ומנוסים בעולם הכתיבה הטכנית, שעברו הכשרה ייעודית לבקרת איכות, ועל פי תקנים בינלאומיים.

 

בנוסף, ולא פחות חשוב – ויזואליזציה איכותית היא המפתח לספרות מקצועית נגישה. לכן, הגרפיקה מהווה חלק אינטגרלי מהספרות, אשר משולבת לרוב עם איורים דו או תלת ממדיים של הרכיבים, הוראות פירוק והרכבה, אנימציות והנפשות, סרטונים וסאונד.

כלים אלו משמשים לפישוט התפעול והאחזקה של מוצרים מורכבים והעברת מידע בצורה נוחה ומעוצבת. כל זאת תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים, כאשר המטרה העיקרית היא להנגיש בצורה הטובה ביותר את המידע הרלוונטי עבור בעלי התפקיד המעורבים.


מאת:
שקד פריימן – מנהל קשרי לקוחות, חטיבת תיעוד, ניהול ידע ופיתוח הדרכה