עקבו אחרינו Amarel Facebook Amarel Linkedin Amarel Instagram
 

אז The How זה גם מולטימדיה, אבל מה זה אומר?

כבר שנים שאנחנו באמרל פועלים בתחום המולטימדיה בצנעה, מתחת לרדאר, מול מגוון רחב של לקוחות בפרויקטים מאתגרים – וכחלק מה-DNA שלנו, מספקים את הפתרונות במקצועיות, בשירותיות וביושרה.

בשנה החולפת אמרל צמחה בצורה משמעותית מעבר לתחומי השוק הבטחוני, ומסתבר שכשאתה טוב במה שאתה עושה, זה כנראה נכון לכל מקום ולכל תחום אשר דורש פתרון או שירות דומה.

חדר בקרה - מולטימדיה

השינויים הטכנולוגים שהמשק הישראלי עבר רק בשנתיים האחרונות שינו כנראה לנצח את התפיסה בקרב צעירים ובוגרים כאחד – קפצנו שנות אור קדימה ואימצנו למידה מרחוק, חדרי ישיבות קטנים ואינטימיים שמיועדים לשיחות ZOOM או TEAMS, ניהול פרויקטים בצורה מבוזרת בענן ועוד.

 

אז איך זה קשור למולטימדיה?

חדרי לימוד והדרכה חכמים עם מסכי מגע והתממשקות למיילים של העובדים/סטודנטים, חדרי ישיבות, חמ"לים, כל סוגי המסכים, מקירות ווידאו, מסכי לד גדולים לתנאי פנים וחוץ, עמדות מידע – קיוסקים ועוד מגוון רחב של פתרונות – כל אלה גרמו למנהלים ועובדים כאחד לחשוב אחרת ולהבין שיש דרכים נוספות לניהול שגרה ביעילות, ובאופן היברידי במקביל לתהליכים ושיטות העבודה המסורתיים.

 

הצעד הבא, מיקוד בחדרי הישיבות: למי בעצם אין חדר שכזה במשרד? כיצד ניתן להפיק ממנו את המקסימום ולייצר אפקטיביות תפעולית?

 

ברמה האישית, אני שמח להיות חלק ממשפחת אמרל ולהביא יותר מ-8 שנות ניסיון בתחום, לשלב אותן עם היכולות והניסיון הקיימים אצלנו, ולהציע סל פתרונות איכותי, גמיש עם חווית לקוח יוצאת דופן.

 

מעניין? רוצים לשמוע עוד?

מזמין אתכם להיכנס לדף השירותים החדש שלנו באתר ולהתרשם מסל הפתרונות והשירותים שאנו מציעים בתחום: פתרונות מולטימדיה וחווית משתמש, חדרי בקרה ושליטה.


מאת:
דרור רייטר, מנהל תחום מולטימדיה