עקבו אחרינו Amarel Facebook Amarel Linkedin Amarel Instagram
 

אימוני הנהלות לשיפור המוכנות למשבר סייבר

אמרל > אימוני הנהלות לשיפור המוכנות למשבר סייבר

חטיבת אימונים ומערכות אימון באמרל מציעה ללקוחותיה אימוני הנהלות לניהול משברי סייבר המותאמים לתחום הפעילות העסקית, האיומים והתרחישים הרלוונטיים עבורם. אנו בונים את האימון כדי לדמות באופן הכי מציאותי את האירוע/ משבר אשר עומד בפתחה של הנהלת הארגון, התנהלותה בתוך האירוע ומקנים Best Practices וכלים נוספים להכנה והתמודדות עם אירועים עתידיים.

 

אנו באמרל, מאמנים למעלה מ 28,000 מתאמנים בשנה, והמומחיות שלנו היא "מעגל אימון שלם" – מתודולוגיה שנבנתה במשך למעלה מ 17 שנים, בשילוב צוות מומחים לניהול האימון ומערכת טכנולוגית התומכת בדימוי מצבי אמת ומספקת כלי מדידה ברורים לשיפור כשירות המתאמנים.

למה אימון?

מחקרים מראים כי "החולייה החלשה" בהתמודדות עם איומי הסייבר ומשברים בכלל, היא הגורם האנושי. אין תחליף לפתרונות תוכנה וחומרה להגנה על הארגון, אך כאשר האיום ממומש, תפקוד הארגון, בעלי התפקידים המנהלים והממשקים בין כל אלו, הינם הגורם המשפיע ביותר על אפקטיביות המענה לאיום.

 

אימון מדויק ומותאם, משפר משמעותית את קבלת ההחלטות, התפקוד המקצועי והממשקים של הארגון ובעלי התפקידים הרלוונטיים. בנוסף, מאפשר אבחון ומדידת השיפור על מנת לשמור על כשירות הארגון לאורך זמן.

סוג האימון

אימון קבלת החלטות ("שולחן עגול") המדמה התמודדות עם תרחישים הרלוונטיים לארגון, דרכי פעולה והתמודדות וממשקים חוצי ארגון. התרחישים נבנים לקראת האימון בהתאמה לדרישות / צרכי הלקוחות שלנו, ומותאמים למודל העסקי, התפעולי והסביבות בהן פועלות החברות.

 

  • האימון מנוהל ע"י מנהלת של מומחים מקצועיים ובמערכת מידע המחוללת את התרחישים, תוך מדידה ותיעוד של הביצועים וקבלת ההחלטות אצל המתאמנים.
  • האימון מטרתו למידה ותרגול של הנהלת הארגון והתמודדותה במישורים השונים, בדגש על המימד הקיברנטי והשלכות אירוע משברי בארגון (סייבר, תקשורת ועוד).
אימון קבלת החלטות

שילוב המימד הקינטי (פיזי)

אנו מציעים גם יכולות מגוונות לשילוב תרחישים ואירועים במימד הקינטי (פיזי), במקביל לתרחישים במימד הקיברנטי.

שילוב תרחישים אלו משפר עוד יותר את דימוי מצב האמת, מרחיב ומעמיק את התרחישים השונים שהארגון יהיה חשוף אליהם ובכך מאפשר לדייק את הפערים הקיימים במוכנות הארגון, כגון:

 

 • אירוע סביבתי – דימוי שריפה, הצפות, רעידת אדמה.
 • חדירה פיזית – דימוי כניסת גורמים בלתי מורשים למתחמי הארגון לצורך גניבה פיזית, גניבת מידע או גרימת נזק.
 • תאונות – דימוי תאונות עבודה, דימוי פצועים ועוד.
 • חומרים מסוכנים – דימוי תרחישים המערבים חומרים מסוכנים (דליפה, פיצוץ ועוד…).

 

דימוי התרחישים הפיזיים ילווה בתיעוד מצולם בעזרת רחפן או אמצעים אחרים, וישולב כחלק מהאימון הכולל.

למה אנחנו?

 

 • מומחים באימונים – מתודולוגיה, הכנה והתאמה של כל אימון בנפרד, ביצוע, תחקור ולמידה.
 • מומחים בסייבר ואבטחת מידע – תכנון והפעלת מערכי SOC ו-NOC, הטמעה ותחזוקת כלי אבטחת מידע, גיבוש תקני אבטחת מידע, תכנון ויישום ארכיטקטורות במ"מ ופרויקטי IT ו-סייבר.
 • משלבים גם את המימד הקינטי (פיזי) – יכולת לדימוי אירועים ומשברים באמצעות צוותים ומומחים בתחומים מגוונים.
 • כל אימון מותאם באופן מדויק לצרכי הארגון, תוך שימוש ב best practices והניסיון העשיר של חברתנו ושל המומחים שלנו.
 • ניהול התרחישים וכשירות הארגון ובעלי התפקידים במערכת טכנולוגית.

לפרטים נוספים צרו קשר:

 

נדב קלמר – מנהל מחלקת HLS & Cyber
נייד – 054-2982299
דואר – Nadav.K@amarel.net